Bolu Gazetesi
 

MHP’den nezaket ziyareti

 
MHP’den nezaket ziyareti
03 Ekim 2017 - 20:55 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil ve beraberindeki partilileri kabul etti.

Bolu Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz’a Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Teşkilatı tarafından nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Salı günü 15.30’da gerçekleşen nezaket ziyaretinde MHP İl Başkanı Adem Evcil, Merkez İlçe Başkanı Osman Artuç,  Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, başkanlık makamında ağırladığı MHP İl Başkanı Evcil ve beraberindekilerle 15 Temmuz darbe girişimine karşı sergiledikleri duruş nedeniyle teşekkür etti. Yılmaz, “Siyaset ülkeye hizmet etmek için sadece bir araçtır. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

MHP İl Başkanı Evcil: Hepimizin Belediye Başkanısınız

MHP İl Başkanı Adem Evcil de seçilmiş yönetim kurulu ile protokol ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirterek “Bizler Bolu Belediyesi’ni siyaset üstü görüyoruz. Sizler hepimizin Belediye Başkanısınız” diye konuştu.

 “15 Temmuz’da çok büyük bir duruş sergilediniz”

15 Temmuz gecesi yaşananlara ilişkin de konuşan Evcil, “15 Temmuz’da yakın ilişkilerimiz oldu, o gece gerçekten şunu canı yürekten ifade edebilirim: AK Parti içerisinde benim için özü sözü bir, mert, söylediğinin arkasında duran sayılı isimlerdensiniz.  O gece gerçekten çok büyük bir duruş sergilediniz Bolu adına. Size teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER