Bolu Gazetesi
 

Merkez TV’de yaprak dökümü devam ediyor

 
Merkez TV’de yaprak dökümü devam ediyor
06 Ekim 2017 - 10:58 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Ordulu işadamı, ilimizde ki özel hastanelerin sahibi Cavit Demir tarafından kurulan Merkez TV’de yaprak dökümü devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana personel noktasında dikiş tutmayan televizyon kanalından yine 2 kişiyle yollar ayrıldı. En çok izlenen Ramazan Çelik’i de Vatan TV’ye kaptıran televizyonun izlenme oranları yerlerde sürünüyor.

Mahmut Alan tarafından bir süredir Merkez TV’de çalışan Cudi Ökten hakkında ki iddialar ayyuka çıkmıştı. Mahmut Alan haber sitesinden “Bolu kamuoyunda terör örgütü PKK’ya destek paylaşımları ile gündeme gelen  Cudi ÖKTEN, Merkez Tv’nin çıkan haberler için istifasını istemesi üzerine istifa etti” şeklinde duyurdu.

UTKU CİHAN’DA GİTTİ

Merkez TV’de en çok izlenen ve reyting rekorları kıran Utku Cihan’la müziğin merkezi isimli programın yapımcısı Utku Cihan’da Merkez TV’den ayrıldı. Utku Cihan’ın ayrılışı hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

Cihan ayrılışını sosyal medyadan, “Evet. Uzun lafın kısası. 30 Eylül 2017 Tarihi itibari ile Merkez TV ile hiçbir bağım kalmamıştır. Yaklaşık 8’aydan da uzun bir zaman zarfında yaptığım çalışmaların meyveleri farklı bir şekilde önümüze çıkınca Müziğin Merkezi Programı 28. Bölümünde Final yaparak bağlarım tamamen bitmiştir” şeklinde duyurdu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER