Bolu Gazetesi
 

Manavlar Odası’ndan dolar bozdurana hediye

 
Manavlar Odası’ndan dolar bozdurana hediye
12 Ağustos 2018 - 12:45 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, son dönemde döviz üzerinden ülkemize yapılan ekonomik saldırıya tepki olarak kampanya başlattıklarını duyurdu. Manavlar 300 dolar bozdurana sebze ve meyve hediye edilecek.

Oda Başkanı Altındal, sosyal paylaşım sitesinden şu açıklamayı yaptı; “24 Haziran 2018 seçimlerinden istediği sonuçla çıkan hükümetimiz vatan toprağında yakaladığı ajanı emperyalist devlet Amerika’ya teslim etmediği için bu emperyalist devlet ülkemizi esaret altına almak için bir çok yol denemiştir ve son çare olarak , ekonomimizi hedef alarak ülkemizden aldığı demire %50 , alüminyuma %20 gibi fahiş vergi zammı yaparak dolarda spekülasyona sebep olmuştur . Şimdi Yüce ve Aziz Türk Milletine düşen görev çatısı altında yaşadığı , dedelerinin üzüm hoşafı ve kuru ekmek tüketerek kurduğu bu devletin toprakların da daha çok paylaşarak ve yardımlaşarak devletine sahip çıkmaktır” dedi.

300 DOLAR BOZDUR HEDİYENİ AL

Bu sebeple 13.08.2018 pazartesi günü Bolu pazar yerine 300 dolar bozdurup makbuzu ile gelen her vatandaşımıza 5 kg domates, patates ve soğan çeşitleri karışık olarak odamızın hediyesidir, makbuzların bedeli odamız tarafından ödenecektir. Hoca Ahmet Yesevi’nin söylediği gibi; Tokken Horasanın köpekleri bile şükreder. Mühim olan açken şükredebilmektir. Esir olarak tokyaşayacağımıza, bağımsız olarak aç yaşarız. Bedir savaşındaki peygamberimizin ümmeti gibi Sina çölündeki Yavuzun, İstanbul’un fethindeki Fatihin, Çanakkale’deki Mustafa Kemalin askerleri gibi. Sabredeceğiz,dayanacağız,şükredeceğizve kazanacağız. Biz de savaşları güçlü olanlar değil Allah (cc) kimin yanındaysa o kazanır.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER