Bolu Gazetesi
 

Mahmut Alan Merkez TV’yi bakın nasıl trolledi

 
Mahmut Alan Merkez TV’yi bakın nasıl trolledi
11 Ekim 2018 - 15:25 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Geçtiğimiz günlerde önce televizyonu satacağını yada kapatacağını söyleyen Merkez TV’nin sahibi Cavit Demir karar değiştirip 15 basın emekçisini işten atarak tasarrufa gitmişti.

15 personelin TV’den işten atılmasıyla birlikte yayın kalitesi oldukça düşük olan Merkez TV dahada kötü gitmeye başladı. Son olarak Merkez TV ekranlarında yıldız,fal,tarot programları dönmeye başlarken Meral’in yıldızı isimli programa ilimizin fenomen isimlerinden Mahmut Alan Emrah bey olarak katılıp program yapımcısını trolledi.

Mahmut Alan Emrah bey takma ismiyle bağlandığı canlı yayında program sunucusuna soru sorarken yayından alındı. Emrah bey ismiyle programa bağlanan Mahmut Alan’ın sorusuna cevap veremeyeceğini anlayan sunucu bağlantı kesildi diyerek Alan’ı yayından aldı.

Mahmut Alan, “Merkez Tv’yi aradım ve kendi ismimi vererek yayına bağlanmak istedim lakin maalesef bağlanamadım. Daha sonra başka bir telefonla ismimin EMRAH olduğunu söyleyerek bağlandım. İlk sorudan sonra hemen hattan aldılar. Kendilerine şu ayetleri soracaktım, “De ki: ‘Göklerde ve yerde olan gaybı, Allah’tan başka bilen yoktur.” (Neml, 27/65) – “De ki: Size ‘Allah’ın hazineleri elimdedir demiyorum, gaybı da bilmiyorum…” (En’âm, 6/50)

Siz nasıl olur da gök yüzünde oluşan doğal olaylar üzerinden insanların maddi ve manevi durumlarını bilebilirsiniz? ALLAH’a şirk koşuyorsunuz. Bir müslüman kardeşiniz olarak uyarmak istemiştim. Bende dahil hepimizde ibadetlerimizi yerine getiremiyoruz bari ALLAH a şirk koşmayalım” dedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER…

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER