Bolu Gazetesi
 

Kız meselesi yüzünden birbirlerine girdiler

 
Kız meselesi yüzünden birbirlerine girdiler
03 Haziran 2019 - 10:46 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Karamanlı mahallesi Güler sokakta bulunan McDonald’s önünde iki grup arasında kavga çıktı. McDonald’s otoparkında kimlik kontrolü yapan motorize polis ekipleri Yunuslar anında müdahale ederek iki grubu da gözaltına aldı. Yaşanan kargaşada sanıklardan biri yere silah düşürdü.

İsimleri öğrenilemeyen 2 genç McDonald’s önünde yürürken 14 EN 706 plakalı araç tam önlerinde durarak araç içindekiler yoldan geçen bir gurupla kavga etmeye başladı. O esnada McDonald’s otoparkında kimlik kontrolü için bulunan motorize polis ekipleri yunuslar kavgayı görerek anında müdahale etti ve iki grubu gözaltına aldı.

OLAY YERİNDE SİLAH BULUNDU…

Çok sayıda polis kavganın yaşandığı noktaya gelerek gözaltına alınan şahısları polis araçlarına bindirdi. Yunuslar olay yerinde yere düşmüş 1 adet tabanca ve muşta olarak tabir edilen dövüş aleti buldu. Tabancanın kime ait olduğu araştırılırken kuru sıkı olduğu anlaşıldı. Olay yeri inceleme polisleri çevredeki kamera kayıtlarını incelemeye aldı.

YAŞLARI 18’DEN KÜÇÜK…

Kavga eden 2 şahsında 18 yaşından küçük olduğu belirtildi. Mahalle sakinleri, “Neredeyse her gün bir olay yaşanıyor burada. Polislerimiz ve bekçilerimiz bir haftadır sokağımızda bekleyerek burada toplanan gençleri kontrol ediyor. Buna rağmen geç saatlerde bile olaylar yaşanıyor” diyerek isyan ettiler.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER