Bolu Gazetesi
 

Kimler disipline sevk edildi

 
Kimler disipline sevk edildi
12 Eylül 2017 - 17:55 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Muhalif kanat diyerek yola çıkan ve yeni bir parti kurma çalışmasına giren isimlerle ortak hareket ettikleri ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye hakarete varan söylem ve sosyal medya paylaşımında bulunduğu tespit edilen isimler MHP teşkilatları tarafından Disiplin Kurulu’na sevk edilmişti.

Haber : Hakan Aydın

Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinlikte gazetecilerin sorularını cevaplayan MHP İl Başkanı Adem Evcil, “Bayramdan sonra Allah nasip kısmet ederse, yaklaşık 100 kişilik bir ihraç listesi söz konusudur. Disipline sevk ettiğimiz 100 isim vardır. İçlerinde belediye meclis üyelerinden tutun da, eski il başkanlarına kadar çok yönlü bir temizlik harekatına girişeceğiz. Biz daha önce de beyanatlarımızda bunu dile getirmiştik. Biz iktidar olacağız diye ideolojimizden taviz verecek bir siyasi parti değiliz” demişti.

KİMLER LİSTEDE?

İl Başkanı Adem Evcil’in açıklamasının ardından Bolu kamuoyu 100 kişi olduğu iddia edilen listede hangi isimlerin olduğunu merak ediyordu. MHP kulislerinde yaptığımız araştırmalar sonrası Disiplin Kurulu’na sevk edilen bazı önemli isimlere ulaşmayı başardık. Yaptığımız araştırmalar sonrası Disiplin Kuruluna Sevk edilen isimler arasında eski il başkanı ve muhalifler tarafından toplanmak istenen olağanüstü kurultayda delege olan Mansur Şen, Çetin Yardemir, Hüseyin Tekin, geçmiş dönem milletvekili ve belediye başkan adayı Şükrü Gülez, eski MHP Kadın Kolları Başkanı Hatice Öz, Mustafa Özdemir, Süleyman Bakırcı, Hüseyin Çavuşoğlu, Ayhan Eroğlu, Fazıl Şolpan, Ökkeş Bahadır, Mustafa Öz, Recep Yıldız, Yusuf Cebe, Ahmet Örnekbaş, İbrahim Arslan ve bazı ilçe belediye meclis üyeleri yer alıyor.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Bolu sevdalısı ;

    Biz bolu sevdalısıyız macera sevdalısı değiliz

    12 Eylül 2017 18:25
Etiketler :
AsEvi-Yatay2