Bolu Gazetesi
 

İYİ Parti’nin algı oyunları

 
İYİ Parti’nin algı oyunları
12 Şubat 2019 - 12:25 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Lafa yine ortadan gireceğim.. YÜCE ALLAH düşmanın da mertini nasip etsin. Yaptığınız her olay tamamen algı üzerine kurulu. Mevzuya Bolu’dan başlayayım. Bolu’da iyi parti açıldık dan sonra şimdi ki eski adliye binası önünde açıklama yapıp 400 kişi MHP’den istifa etti dediniz, o gün elimiz ulaşan resmi istifa rakamı 15-20 kişiydi. Hepiniz pusuya yattınız.. Ne olur ne olmaz misali. MHP Bolu’da bitti dediniz, seçimlerde oyumuzu yükselterek rekor kırdık. Neyse Bolu’da algı tutmadı beceremedik dediniz ve pusuya devam ettiniz..

Peki bu son aylarda yapmaya çalıştığınız algıların sebebi nedir? MHP nin verdiği bütün KANUN TEKLİFLERİNİ, Meclis’e ARAŞTIRMA ÖNERGESİ sunmamız nasıl bir proje partisi olduğunuzu ortaya koyuyor aslında. EYT konusunda içeriye verilen kanun teklifinin üzerine en az 1-2 yıl sürecek olan Araştırma Önergesi vermenizin amacı nedir? EYT konusundan verdiğiniz bu araştırma önergesi kabul edilseydi belki de yıllarca devam edecek mağduriyete yol açılacaktı. Destek misiniz, köstek mi? MHP zaten kanun teklifini sundu, derdiniz nedir? Algı yapmaya çalışmayın, mert olun, mert!

Şimdi de andımız üzerinden algı oyunlarına devam ediyorsunuz. Neymiş efendim andımız konusunda MHP çekimser kalmış. Bu konuyu MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt “Andımız ile ilgili karar Danıştay tarafından yürürlüğe girmesi ile verilmiş olup, Milli Eğitim Bakanlığı Danıştaya itiraz ettiği için andımız kararı Danıştayda görüşülmektedir.” açıklaması ile netliğe kavuşturmuştur. TBMM andımızın okunması ile ilgili karar organı değildir, bu kararı verecek tek karar mercii DANIŞTAYDIR. Konu şuan zaten mahkeme sürecindedir. Bu konu ile ilgili İyi partinin meclise verdiği araştırma önergesi yine algıdır. Seçmenine milliyetçi gözükmek için sergilediği bir oyundur. İyi parti şuan dağılma sürecindedir.

Ne yaparsanız yapın, hangi oyunu kurarsanız kurun MHP üzerinden yaptığınız her algı ayağınıza dolanacaktır. Son olarak soruyorum.. Siz kendini sözde ülkücü olarak tanımlayan iyi partililer, siz yıllar önce verdiğiniz ülkücü yemininize sadık kaldınız mı?

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER