Bolu Gazetesi
 

İsmail Akgül yazdı

 
İsmail Akgül yazdı
16 Ocak 2017 - 12:52 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Ülkemiz üç tarafı denizlerle,ama her tarafı hainler ile çevrilmiş durumdadır.

Türk milleti artık geleceğine kaygı ile bakmakta,yarını ise görememektedir. Ekonominin rayından çıkmasını sağlayan ülke siyaseti vatandaşlarımızın kafasında soru işareti üstüne soru işaretleri bırakmaktadır.

Ciddi tehdit altında olduğumuz şu dönemde bir de seçim söylentileri siyasilerin ağzına düşmeye başlamış,vatandaş artık iyice karamsarlığa düşme durumuna gelmiştir.

Hangi ülke de acaba yıllık seçimler yapılmakta,başarısızlıklar örtbas edilmeye çalışılmakta,vatandaş Ali Cengiz oyunları ile kandırılmakta, Milletin vekilleri ise milletini unutmuş kendi koltuğunun derdine düşmüş bulunmaktadır.

Kimlerin FETÖcü olduğu aşikar olsa da herkes ‘kim FETÖcü acaba’ diye kulislerde dedikodu yapmaktadır. Vay benim dertli ülkem sen nelere şahit oldun,kim bilir daha da nelere şahit olacaksın.

15 temmuz öncesi bizlere selam vermekten aciz olanlar şimdi bakıyoruz bizlere ülkücülük dersleri vermekte, bizde eski ülkücüyüz, seksenlerde şöyle doksanlar da böyleydik cakaları atma yarışlarına girerek kendilerini Ülkü devi olarak camia da yer sahibi olmaya çalışmaktadır.

Biz seksenlerde ne isek doksanda da aynı 2016 da aynı olduk.Hep vatan hep millet dedik.İktidar olalım diye asla sadakatten,dava dan şaşmadık.

Hele ki eski Ülkücü hiç olmadık Elhamdulillah.!!

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER