Ana Sayfa Künye Ziyaretci Defteri Videolar İletişim
         
 

CELAL BEYDİLLİ'DEN AÇIKLAMALAR

 Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili Karacasu’da devam eden yol ve kavşak çalışması ile ilgili bilgiler vererek, termal bir bölge olan Karacasu’ya gelecek yatırımcıların teşvik olması sebebi ile dışarıya kaydıklarını dile getirdi. Beydili siyasilerin Karacasu’ya sahip çıkması gerektiğini dile getirdi. Beydili ayrıca yapımı devam eden yolun bayramda kullanılabiliri durumda olacağını söyledi. 

Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili yol ve kavşak çalışmaları ile ilgili şunları kaydetti: "Biliyorsunuz kavşakta evvelden büyük sıkıntılar vardı. Taşeron firma yapsın biz ondan sonra gereğini resmi kanaldan yapalım dedik. Çalışmalarımızı yaptık. Sağ olsun Karayolları Özverili bir şekilde çalışıyor. Bayramdan önce Bolu’dan gelen güzergah, sol taraf bitmiş olacak ancak; bir kat asfalt atılacak. Bayramdan sonra bitecek. Bayramda kullanılabilir hale gelecek. Gayretimiz o. İşletmede bu işi biliyor. Teşekkür ediyorum. Güzel çalışmalar yapıyorlar. Bizde yardımcı oluyoruz. Bizim fazla bir şey yapma şansımız yok ama yanlarında bulunuyoruz, istekleri arzuları var mı diye soruyoruz. Memnun oluyorlar, bizde memnun oluyoruz. İnşallah bayramdan sonra sağ tarafta, sol tarafın seviyesine çıkacak. Yol eşit olacak. Kurban Bayramına tamamen bitmiş olacak. Kaplıca girişine kadar kot farkı kalmayacak ve dört dörtlük olacak. Karacasu Otoban gibi olacak.

Karacasu’nun önü açık ama bir noksanlık var. Siyasiler Karacasu’ya sahip çıkmıyor. Siyasiler bu konuda duyarsız. Artı bir teşvik olmadığı için Karacasu’ya gelen yatırımcılar teşvik olmadığı için başka tarafa kayıyor. Yatırımcılar Düzce’ye kayıyor, Afyon’a kayıyor. Termal nedeyse yatırımcı oralara yatırım yapıyor. Haliyle biz gereken girişimleri yapıyoruz. Karacasu’ya gelin yatırım yapın diyoruz. Karacasu’nun termal ve güzel bir olduğunu söylüyoruz. Tabiatın, doğanın güzellikleri Karacasu’da. yani bolu çevresinde tek termal belde Karacasu’da var. tabi siyasiler sahip çıkmadığı için biraz gecikmeler oluyor. Ama biz önümüze bakıyoruz, işimize bakıyoruz. Her işimizin üstesinde de geliyoruz"

31.07.2013 Paylaş

 YORUM YAZ

Ad Soyad
E-Posta
Yorum
 

 YORUMLAR

İlk Yorumu Siz Yapın

 
Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz ?
AK Parti
CHP
MHP
DİĞER


SEÇİM YAZILARI 2
Tuncay ÇELİK
27.01.2015

TANJU ÖZCAN OLMASAYDI
Caner GÜNGÖR
28.08.2013

YAKINDA VAR YEREL SEÇİM
Dr. Joker
15.08.2012

KAVGA ARKASINDA KAVGA
Mehmet Emin GÜZ
03.10.2011
    SÜLEYMAN ÖZBAĞ'DAN ÖĞRENCİLERE JEST
    BOLU'NUN SON NÜFUSU BELLİ OLDU
    YUSUF BAYRAK'TAN AÇIKLAMALAR
    NARVEN'E İSTANBUL'DA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
    BEŞİKTAŞ YİNE BOLU'NUN KAPISINI ÇALDI
    TUNCAY ÇELİK CHP ADAY ADAYLARINI YAZDI
    İŞTE AK PARTİ'NİN KADIN ADAY ADAYLARI
    BEKTAŞ SULTANLARI REİNA'DA AĞIRLADI
    BOLU'DA KAÇAK CEP TELEFONU OPERASYONU
    TANJU ÖZCAN'DAN 'TATLI SU SOLCULARI' ÇIKIŞI
 GÖZLER FATİH METİN VE METİN YILMAZ'DA
 ÖĞRENCİ OLARAK GELDİ PATRON OLDU
 TUNCAY ÇELİK YAZDI (SEÇİM YAZILARI 1)
 BAŞKAN YILMAZ BOMBAYI PATLATTI
 GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ
Haberlerde Arama
 

Ana Sayfa Künye Ziyaretci Defteri Videolar İletişim
© 2012 BoluGazatesi.com.tr. Tüm Hakkı Saklıdır.
İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
Kaynak göstemek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.