Ana Sayfa Künye Ziyaretci Defteri Videolar İletişim
         
 

CELAL BEYDİLLİ'DEN AÇIKLAMALAR

 Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili Karacasu’da devam eden yol ve kavşak çalışması ile ilgili bilgiler vererek, termal bir bölge olan Karacasu’ya gelecek yatırımcıların teşvik olması sebebi ile dışarıya kaydıklarını dile getirdi. Beydili siyasilerin Karacasu’ya sahip çıkması gerektiğini dile getirdi. Beydili ayrıca yapımı devam eden yolun bayramda kullanılabiliri durumda olacağını söyledi. 

Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili yol ve kavşak çalışmaları ile ilgili şunları kaydetti: "Biliyorsunuz kavşakta evvelden büyük sıkıntılar vardı. Taşeron firma yapsın biz ondan sonra gereğini resmi kanaldan yapalım dedik. Çalışmalarımızı yaptık. Sağ olsun Karayolları Özverili bir şekilde çalışıyor. Bayramdan önce Bolu’dan gelen güzergah, sol taraf bitmiş olacak ancak; bir kat asfalt atılacak. Bayramdan sonra bitecek. Bayramda kullanılabilir hale gelecek. Gayretimiz o. İşletmede bu işi biliyor. Teşekkür ediyorum. Güzel çalışmalar yapıyorlar. Bizde yardımcı oluyoruz. Bizim fazla bir şey yapma şansımız yok ama yanlarında bulunuyoruz, istekleri arzuları var mı diye soruyoruz. Memnun oluyorlar, bizde memnun oluyoruz. İnşallah bayramdan sonra sağ tarafta, sol tarafın seviyesine çıkacak. Yol eşit olacak. Kurban Bayramına tamamen bitmiş olacak. Kaplıca girişine kadar kot farkı kalmayacak ve dört dörtlük olacak. Karacasu Otoban gibi olacak.

Karacasu’nun önü açık ama bir noksanlık var. Siyasiler Karacasu’ya sahip çıkmıyor. Siyasiler bu konuda duyarsız. Artı bir teşvik olmadığı için Karacasu’ya gelen yatırımcılar teşvik olmadığı için başka tarafa kayıyor. Yatırımcılar Düzce’ye kayıyor, Afyon’a kayıyor. Termal nedeyse yatırımcı oralara yatırım yapıyor. Haliyle biz gereken girişimleri yapıyoruz. Karacasu’ya gelin yatırım yapın diyoruz. Karacasu’nun termal ve güzel bir olduğunu söylüyoruz. Tabiatın, doğanın güzellikleri Karacasu’da. yani bolu çevresinde tek termal belde Karacasu’da var. tabi siyasiler sahip çıkmadığı için biraz gecikmeler oluyor. Ama biz önümüze bakıyoruz, işimize bakıyoruz. Her işimizin üstesinde de geliyoruz"

31.07.2013 Paylaş

 YORUM YAZ

Ad Soyad
E-Posta
Yorum
 

 YORUMLAR

İlk Yorumu Siz Yapın

 

TANJU ÖZCAN OLMASAYDI
Caner GÜNGÖR
28.08.2013

YAKINDA VAR YEREL SEÇİM
Dr. Joker
15.08.2012

KAVGA ARKASINDA KAVGA
Mehmet Emin GÜZ
03.10.2011
    BAŞKAN O DOSYAYI BAŞBAKANA VERDİ
    BAŞBAKANIN BOLU AŞKI
    NURHAN YILMAZ'IN ACI GÜNÜ
    BEŞİKTAŞ MAÇLARI ARTIK BOLU'DA
    BEKLENEN YEDİGÖLLER MÜJDESİ GELDİ
    POPUN YILDIZI BOLU'YA GELİYOR
    İŞTE 19 YIL ÖNCE İŞLENEN CİNAYET
    NURETTİN DOĞANAY ADAY ADAYI GİBİ
    TANJU ÖZCAN'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
    FUTBOL MAÇLARI İPTAL EDİLDİ
 ZİRAAT ODASI'NDA DEV KAPIŞMA
 MISIRLOĞLU ADAY ADAYI OLACAK MI ?
 ÇAĞSU HASTANESİ SINIRLARI AŞIYOR
 VALİLİKTEN ÇOK ÖNEMLİ 3 YASAK
 ŞÜKRÜ GÜLEZ NİŞANLANDI
Haberlerde Arama
 

Ana Sayfa Künye Ziyaretci Defteri Videolar İletişim
© 2012 BoluGazatesi.com.tr. Tüm Hakkı Saklıdır.
İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.
Kaynak göstemek koşulu ile içerik, resim ve medyanın kullanımı mümkündür.