Bolu Gazetesi
 

Festival bitti rezillik kaldı

 
Festival bitti rezillik kaldı
11 Ekim 2017 - 20:36 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Türkiye’de farklı illerinde kamp yaparak ve kendilerini doğasever olarak tanımlayan “İnterrail” isimli topluluk Bolu’nun Mengen ilçesinde hafta sonu kamp yaptı. Ancak kamp sonrasında ortaya çıkan görüntüler bu kadar da olmaz dedirtti. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.  

Sosyal medyada oluşturulan grupla bir araya gelen ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yüzlerce kişiyle kamp yapan ve kendilerini doğa sever bir grup olarak niteleyen “İnterrail” isimli topluluk geçtiğimiz hafta sonu Bolu’nun Mengen ilçesinde bulunan Şirinyazı Göleti’nde kamp düzenledi. 3 gün süren kampta eğlenen grup kampın sonunda ortaya çıkan görüntüler görenleri hayrete düşürdü.

VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

Geride bırakılan çöp yığınları Mengen halkını isyan ettirdi. Vatandaşlar Şirinyazı Göleti’ndeki çöp yığınlarını temizlediler. Mengen halkı sosyal medya hesaplarından, “ Burayı bu hale getiren arkadaşlar doğacı, doğayı seven insanlar. Bir sonraki kampınızda bir zahmet buralara uğramayın. Siz yokken ormanlarımız, çayırlarımız, göletlerimiz daha temiz” diye tepki gösterdiler.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER