Bolu Gazetesi
 

Ertem gitti, Çilkara geldi

 
Ertem gitti, Çilkara geldi
03 Ocak 2019 - 12:38 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Gençlik ve Spor Müdürü Şahin Ertem, görevinden ayrıldı. Ertem, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü vazifem bugün itibariyle sona ermiştir. Hamdolsun ki görevimden başım dik, alnım açık bir şekilde ayrılıyorum” dedi. Şahin Ertem’den boşalan koltuğa ise uzun yıllar KYK Müdürlüğü yapan yine Bolulu bir isim Şerafettin Çilkara vekaleten atandı.

2015 yılının Mayıs ayından bu yana görevinin yürüten Şahin Ertem şu ifadelere yer verdi…

“Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın 05.06.2015 tarih ve 03616 sayılı yazılarıyla atanmış olduğum Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü vazifem bugün itibariyle sona ermiştir. Hamdolsun ki görevimden başım dik, alnım açık bir şekilde ayrılıyorum.

Köroğlunun diyarında, tabiatın kalbi, yeryüzü cenneti memleketim Bolu’ya ve özü-sözü bir, mert insanlarına 4 yıla yakın süredir hizmet etmek ve devletimizin milletimize ulaşan eli olmak onuru, şahsıma nasip oldu. Bu gururu ömür boyu taşıyacağım.

Görev sürem zarfında Bolu’muzun ve spor camiamızın ışığını daha da yükseltmek için birlikte çalıştığımız paydaşlarımıza ve değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, minnetlerimi sunarım.

Görevim boyunca varlığıyla yanımda olan memleketimin güzide insanları haklarını helal ederlerse, baki kalacak hoş bir sada bırakabildimse, ne mutlu bana…

Omuz omuza çalıştığım mülki idare amirlerimde, kurum personelimde, diğer kamu kurum ve kuruluşları çalışanlarında, sivil toplum örgütlerinin değerli temsilci ve üyelerinde varsa bir nebze hakkım, ana sütü gibi helali hoş olsun.

Memleketim Bolu’nun yolu her anlamda açık olsun.”

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER