Bolu Gazetesi
 

Doğanay’dan çok sert sözler

 
Doğanay’dan çok sert sözler
02 Ocak 2017 - 13:05 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Ülkemizin zenginliği olan farklılıklarımızı hedef alarak terör olayları ile ülkemizde kaos ortamı yaratılmaya çalışılıyor. Uyanık olmamız gerekiyor. Bu oyuna gelmeyeceğiz” dedi.

Yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul Ortaköy’de bir eğlence merkezine düzenlenen terör saldırısını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, saldırıyı lanetlerken, oynanan oyuna dikkat çekti.

“Şerefsizce katliam yaptılar”

Nurettin Doğanay, “Yeni Türkiye’den korkanlar, oyunlarına devam ediyorlar. Dünyada ve bölgesinde söz sahibi olan liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve güçlü AK Parti iktidarını devirmek isteyenler yine boş durmadılar. Dini gün, özel gün ayırımı yapmadan insanımızı katletmeye devam eden gözü dönmüş alçak terör örgütleri ve onların ağa babaları, insanların yeni yıl coşkusu yaşadıkları 31 Aralık akşamı şerefsizce yine katliam yaptılar. 39 kişi bu hain saldırıda yaşamını yitirirken, 65 kişi de yaralandı. Bu alçak saldırıda ölenlere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza da Allah’tan acil şifalar diliyorum. Bu terör olayını yapanları ve onların arkasındaki güçleri lanetliyorum” dedi.

“Güçlü Türkiye’yi istemeyenlerin oyunu”

Doğanay; “Bombalar patlatarak, ülkemizde kaos ortamı yaratmaya, siyasi istikrarsızlık yaratmaya çalışıyorlar. Bunların hepsi güçlü Türkiye’yi istemeyen dış güçler ve onların taşeronu alçak terör örgütlerinin oyunlarıdır” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER