Bolu Gazetesi
 

CHP’de en fazla 3 vekile müsade var

 
CHP’de en fazla 3 vekile müsade var
08 Kasım 2018 - 11:47 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Yerel seçimler öncesinde belediye başkanlığına hazırlanan milletvekillerine Kemal Kılıçdaroğlu’ndan engel geldi. Alınan bilgiye göre Kılıçdaroğlu sadece 3 milletvekilinin Belediye Başkan Adayı olmasına müsade edecek. Bu 3 milletvekili arasında Tanju Özcan’ın olup olmadığı merak konusu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Recep Tayyip Erdoğan karşısında yeni bir seçim hezimeti yaşamamak için büyük bir titizlikle yerel seçimlere hazırlanmaya başladı.

Gösterilecek adaylar hakkında detaylı araştırmalar yaptıran CHP Lideri, milletvekillerinin belediye başkanı adaylığı konusuna sıcak bakmıyor.

VEKİLLERE İZİN YOK

Özellikle CHP’nin güçlü olduğu bölgelerde milletvekillerinin istifa ederek belediye başkanı adayı olmasına karşı çıkan Kılıçdaroğlu, Meclis’te güç kaybetmek istemiyor.

3 MİLLETVEKİLİNİ GEÇMEYECEK

CHP Lideri’nin partisinin çok güçsüz olduğu bölgelerde bazı milletvekillerine şans verebileceği gündeme gelirken bu sayının 3’ü geçmeyeceği de kulislerde konuşulan iddialar arasında. Bolu milletvekili Tanju Özcan’ın bu 3 milletvekili arasında olup olmadığı ise merak konusu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER