Bolu Gazetesi
 

Cavit Demir Boluspor Başkanlığına adaylığını açıkladı

 
Cavit Demir Boluspor Başkanlığına adaylığını açıkladı
06 Mayıs 2019 - 11:50 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu’da Ordulular Derneği Başkanlığı yapan, Özel Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri ile Merkez TV’nin Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Cavit Demir, Boluspor’un 24 Mayıs’ta çoğunluk sağlanamaz ise 8 Haziran’da yapılacak kongresinde aday olduğunu açıkladı. Demir, Karpalas Otel’de düzenlediği basın toplantısında kongrede adaylığını açıklayan ilk isim oldu.

Toplantıda gençlere ve alt yapıya önem vereceklerinin altını çizen Demir, “Biz bu yola çıkarken Boluspor’da birlik beraberlik ve kardeşliği, unutulan kaynaşmayı sağlamak için bir araya geldik. Herkesin bildiği gibi bir yerde başarı varsa ekiple olur. Bu yüzden biz ekibimizi seçkin insanlarla birlikte takım olmak için, futbol bir takımsa ekipte bir takım olacak. Başka aday arkadaşlarımızda olabilir onlara da başarılar diliyoruz. Yeter ki Boluspor kazansın, Bolumuz kazansın. Artık kavganın gürültünün olmadığı tek amacın Boluspor olduğu bir yönetim anlayışında olacağız. Gençlere önem vereceğiz. Alt yapımıza önem vereceğiz.Birlik beraberlik içerisinde Boluspor’u layık olduğu yere hep birlikte getirmek için maddi manevi ne gerekiyorsa tüm gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

MAÇLARDA GÖREN VARSA BERİ GELSİN

Sporla ve Boluspor’la çok alakası olmayan Cavit Demir’in Boluspor Başkanlığı sevdası nasıl gelişti pek bilinmez ama çiçeği burnunda adayı özellikle bu sezon 1 tane Boluspor maçında gören yok. Cavit Demir’e yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre ise şu an Boluspor kadrosunda bulunan 3 futbolcunun bile ismi sayamayacağı ifade ediliyor.

ORDUSPOR’A KATKISI BÜYÜKTÜ

Ordulu iş inanı Cavit Demir’in Boluspor’da başkan yardımcılığı yaparken Orduspor’un Boluspor ile olan maçına sponsor olmuş ve büyük tepki toplamıştı. Yine Bolu Belediyespor bayan voleybol ile Ordu Telekom Spor bayan voleybol takımları arasında Bolu’da yapılan maçta Cavit Demir Ordu Telekom Spor bayan voleybol takımına sponsor olmuş Özel Çağsu Hastanesi’nde sporcuların sağlık kontrollerinin itina ile yapılması başta olmak üzere her türlü desteği sağlamış ve Ordulu hemşehrilerinin taktirini toplamıştı.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER