Bolu Gazetesi
 

Böyle anne mi olur ?

 
Böyle anne mi olur ?
15 Aralık 2016 - 13:06 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu’da “Baba baba” diye gözyaşları döken yaklaşık 5-6 yaşlarındaki bir erkek çocuğuna annesi cadde ortasında şiddet uyguladı. Çocuğunu herkesin şaşkın bakışları arasında döven anne, sinirini alamayıp çocuğunun parmaklarını bile ısırdı. Vatandaşlar anneye büyük tepki gösterdiler.

Olay Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kasım ŞAHİN’in özel haberine göre Vicdansız anne ağlayan çocuğunun parmaklarını ısırmasını gören üniversite öğrencili kızlar büyük tepki gösterdi. Bu vahşetle yetinmeyen anne çocuğunu yerden yere vurması, olayı görenleri çileden çıkarttı.

Küçük çocuğa uygulanan vahşet olayı dün saat 16.00 sıralarında İzzet Baysal Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde bir anda; “Baba baba” diyerek gözyaşı döken çocuğun bağırmasıyla inledi. 5-6 yaşlarındaki çocuğun annesi olduğu iddia edilen kadın ilk olarak küçük çocuğun parmaklarını ısırmakla vahşete başladı. Çocuğun; “Baba baba” diyerek gözyaşı dökmeye devam etmesine sinirlenen kadın bu seferde çocuğunu kollarından tutarak yerden yere vurmaya başladı. Küçük çocuğun elinde bulunan çerez poşeti elinden fırlayınca, bu vahşeti gören duyarlı vatandaşlar, küçük çocuğunu çerez poşetini geri verip ağlamasını önlemeye çalışması duygusal anlar yaşattı.

ÜNİVERSİTELİ KIZ ÖĞRENCİLER TEPKİ GÖSTERDİ

Dakikalar boyunca çocuğuna işkence yapan kadının vahşeti izledi. Bu duruma isyan eden birkaç üniversiteli kız öğrenci hemen anne ve çocuğun yanına giderek, duruma müdahalede bulundular ve küçük çocuğa uygulanan şiddete büyük tepki gösterdiler. Acılar içersinde kalan küçük çocuk dakikalar boyunca gözyaşı dökmesini gören çok sayıda vatandaş, anneye lanet yağdırdılar. Küçücük yaşta anne vahşetini yaşayan küçük çocuk, duyarlı vatandaşların ve kız öğrencilerin sayesinde sakinleştirilmesinin ardından, annesinin elinden tutarak olay yerinden ayrıldı. Bu korkunç sahnelere şahit olan çok sayıda vatandaş anneye öfke kustu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER