Bolu Gazetesi
 

Bolunun kaplumbağaları festivale hazırlanıyor

 
Bolunun kaplumbağaları festivale hazırlanıyor
10 Ekim 2017 - 13:54 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu’da, klasik Vosvos severlerin bir araya gelerek kurdukları Bolu Vosvos Sevenler Kulübü üyeleri, Narven Termal Kasaba’da bir araya geldi.

Bolu’da klasik Vosvos severlerin bir araya gelerek kurduğu Bolu Vosvos Sevenler Kulübü üyeleri Narven Termal Kasaba tarafından düzenlenen yemekte bir araya geldi. Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe aileleriyle birlikte gelen Vosvos tutkunları birlikte yemek yedikten sonra özel hazırlanmış Vosvos pastası kulüp üyeleri tarafından kesildi.

Etkinlikte konuşan Narven A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Recep Aydoğanlı, Narven olarak değerlere önem verdiklerini belirterek, “Vosvoslar da geçmişten günümüze gelen bir miras. Bu mirasa bu şekilde sahip çıkarak bir birliktelik oluşturan kulüp üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bolu Vosvos Sevenler Kulübü Başkanı Emrah İslam ise, Narven Termal Kasaba tarafından düzenlenen etkinlikte bir araya geldikleri için Narven ailesine teşekkür ederek şunları kaydetti:

“Vosvos bir tutku, yani bir nevi çocuğunuz gibi. Bir ruha sahip araçlardır vosvoslar ve kullananlar da bunun bilincindedir. Vosvos seven insanlar doğayı, hayvanları, çevreyi de severler. Vosvos bizim bir tutkumuz. Arabamıza bindiğimizde içimize çektiğimiz tarih kokusunun değeri paha biçilemez. Son teknoloji müzik çalardan bir şarkıyı dinlemek yerine, bir plaktan dinlemek ne kadar özel bir duygu ise, son model bir arabaya binmek yerine, Vosvos’a binmek öyle özel ve güzel bir duygu.”

SENEYE FESTİVAL VAR…

Emrah İslam önümüzde ki yıl geniş katılımlı bir festival düzenleyeceklerini de söyleyerek, “Bir turizm kenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ilimizin daha iyi tanıtımının yapılması için bizde üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Türkiye’de çok ciddi vosvos kulüpleri var. Her yıl festival düzenleyerek hem yaşadıkları ilin tanıtımını yapıyorlar hemde güzel vakit geçiriyorlar. Bizde önümüzdeki yıl Abant’ta bir vos vos festivali yapacağız. Türkiye’nin dört bir yanından vosvos sahiplerini ilimizde ağırlayacağız” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER