Bolu Gazetesi
 

Bolulu genç evinde yılan besliyor

 
Bolulu genç evinde yılan besliyor
12 Nisan 2018 - 16:17 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolulu Canberk Özdemir evde kedi köpek yerine piton yılanı besliyor. Müjgan ismini verdiği 7 aylık piton yılanını yanından hiç ayırmayan Canberk Özdemir şu sıralar Bolu’da vatandaşların oldukça ilgisini çeken biri haline geldi.

Caner GÜNGÖR / Özel Haber

Küçük yaşından itibaren hayvanlara büyük sevgi duyduğunu, evinde her türlü hayvan beslediğini söyleyen Canberk Özdemir şimdide bir arkadaşının hediye ettiği dişi 7 aylık piton yılanını evde beslemeye başladı.

Gittiği her yere yılanını da götüren Canberk Özdemir vatandaşların ilk başta çok şaşırıp ürktüğünü fakat daha sonra herkesin yılanını sevip fotoğraf çektirdiğini söyledi.

Yılanı bir arkadaşının hediye ettiğini söyleyen Canberk Özdemir, “Ben hayvanları çok seviyorum. Evimde her türlü hayvan besledim. Benim hayvanlara karşı özel bir ilgimin olduğunu bilen bir arkadaşım bana bu dişi piton yılanını hediye etti. İsmini Müjgan koydum. İlk başta ailem çok şaşırdı ama daha sonra alıştılar. Şu an evimizin maskotu haline geldi. Gittiğim her yere yılanımı da götürüyorum. Vatandaşlar ilk başta çok şaşırıp korkuyorlar. Ama alıştıklarında yılanımı sevip fotoğraf çektirmek istiyorlar.  Bu doğada ki piton yılanlarından biraz daha farklı. Onlar gibi çok büyümüyor. En fazla 3 metre civarında büyüyor. Dişleri de olan bir hayvan değil. Oldukça uysal ve insanlara alışkın bir yılan türü. Ben yılanımı dondurulmuş yılan mamasıyla besliyorum. İlk başta insanlar çok yadırgıyorlar ama alışınca onlarda çok seviyorlar” dedi.

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER