Bolu Gazetesi
 

Bolu’da köfte burada yenir

 
Bolu’da köfte burada yenir
08 Ekim 2017 - 22:10 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu’da faaliyet gösteren Köfteci Hasan, Bolu’ya özgü ürettiği köfteleri ile müşterilerine damak ziyafeti yaşatıyor.

Köfteci Hasan uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri ile yeni bir marka oluşturmak ve şubeleşerek Türk damak kültürünü Türkiye topraklarında sizlerle buluşturup insan ruhunu zenginleştirerek hayatınıza lezzet katmak amacıyla 2013 yılında ilk şubesini Bolu Borazanlar Mahallesinde açarak hizmete girdi. Köfte ve ızgaracı çeşitleri konseptini birleştiren Köfteci Hasan’da günlük taze etler ile üretilen köftesinin haricinde tüm et çeşitleri, çorba, salata gibi ürünleri ile tüm misafirlerimizin damak zevkine hitap etmekte.

Canınız köfte veya ızgara çekiyorsa; sohbet edecek güzel bir mekân arıyorsanız Köfteci Hasan ailesi güler yüzlü iş arkadaşları ve eşsiz lezzetleriyle hizmetinizde. Mekân olarak 200 kişilik gruplara kadar kapasitesi olmakla birlikte en değerli varlıklarımız çocuklarımız için oyun alanıda mevcut.  Köfteci Hasan müşterilerine layık olabilmek için en iyi hizmeti, en iyi lezzeti ve en iyi tanıtımı yaparak güven dolu bir lezzet oluşturmaya çalışmakta.

Köfteci Hasan eti, Bolu ve Seben civarında yetişen dana ve kuzulardan Bolu Belediye Mezbahanesinde veteriner hekim kontrolünde kesilerek müşterilerinin beğenisine sunuyor.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER