Bolu Gazetesi
 

Bolu Milletvekilleri konu mankeni gibi

 
Bolu Milletvekilleri konu mankeni gibi
08 Mayıs 2018 - 11:08 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

MHP  Bolu Milletvekili Aday Adayı Ferhat Bağcı mevcut milletvekillerini  ‘pasif’ bir tutum içerisinde olduğunu belirterek eleştirilerde bulundu. Bağcı, ‘Milletvekilleri Bolu Halkının gür sesini TBMM çatısı altında duyuramıyor, bu bağlamda şekil olmaktan öteye gidemeyip vekillik görevlerini layıkıyla yerine getiremediler’ dedi

Bolulu iş adamlarından MHP Bolu Milletvekili Aday adayı Ferhat Bağcı yaptığı açıklamada ’ Yakın dönemlerde Bolu’yu TBMM’de temsil eden milletvekilleri pasif bir tutum içerisinde adeta konu mankeni gibi’ dedi.

Bağcı, ‘Bolu Halkının gür sesini TBMM çatısı altında duyuramadıklarını bu bağlamda şekil olmaktan öteye gidemeyip vekillik görevlerini layıkıyla yerine getiremediler. Bolu’nun yerel kapasitesinin ekonomik anlamda Bolu Halkının refahı için kullanılamadığını, esnafın ve çiftçinin devlet desteklerinden yeterince yararlanamadığını, Bolu’nun gerçek ekonomik potansiyelinin harekete geçirilerek, işsizlik ve buna bağlı göç sorunlarının çözülmesi gerekmektedir. TBMM’de Bolu Halkının sorunlarını dile getirmek ve çözümü için bütün gücüyle gayret etmek, şekil değil gerçek bir vekil olmak için milletvekili aday adayı olduğumu ve Bolu Halkının desteklerini bekliyorum.” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER