Bolu Gazetesi
 

Başkan Yılmaz’a oy vermek istiyorsanız

 
Başkan Yılmaz’a oy vermek istiyorsanız
09 Ocak 2018 - 22:09 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Belediye Başkanları Birliği tarafından tüm ülke çapında başlatılan ‘En beğenilen belediye başkanı’ yarışması için oy kullanma süreci başladı. Ödüle layık görülen belediye başkanları 03 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleştirilecek törende ödüllerini alacak.

Belediye Başkanları Birliği tarafından ‘Yılın En Beğenilen Belediye Başkanı’ seçiliyor. 2 aşama halinde gerçekleştirilecek oylamanın ilk aşamasında 01 Ocak ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında kendi bölgesinde birinci seçilen belediye başkanları daha sonra ikinci aşamada Türkiye birinciliği için yarışacak. 01 Şubat ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında ise Türkiye birinciliği için gerçekleştirilecek oylamada sıralamaya giren başkanlar, 03 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleştirilecek törende ödüllerini alacak.

Yarışma ile ilgili bilgiler vermek için Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Eren, ziyarette Başkan Yılmaz’a makamında bulunan dev ekranda da oyunu kullandırdı.

Başkan Yılmaz’a oy vermek için linke tıklayabilirsiniz

En beğenilen büyükşehir belediye başkanı, en beğenilen il belediye başkanı, en beğenilen metropol ilçe belediye başkanı, en beğenilen ilçe başkanı ve en beğenilen belde başkanı olmak üzere toplam 5 kategoride gerçekleştirilecek yarışmada Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a oy vermek için aşağıdaki linkten Bolu’yu bularak oy verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Oy kullanmak için tıklayınız: www.baskanlarodul.com

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER