Bolu Gazetesi
 

Başkan Yılmaz bu sözlerle kimleri kastetti

 
Başkan Yılmaz bu sözlerle kimleri kastetti
29 Ekim 2018 - 0:51 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

AK Parti Bolu İl Başkanlığı tarafından 69. İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz şok açıklamalarda bulundu. Başkan Yılmaz, “Bundan önceki belediye seçimlerinde en üstteki milletvekilimiz de dahil olmak şartıyla üç belediye başkan yardımcım maalesef CHP ile iç içe benim aday olmamam için ciddi kampanyalar yürüttüklerini, büyük dosyalar hazırladıklarını bilesiniz.” dedi.

HABER : Mehmet Fatih YALINIZ

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz 2019 yerel seçimlerinde birçok aday adayı çıkacağını belirten Alaaddin Yılmaz konuşmasında sert ifadeler kullandı. Başkan Yılmaz önceki seçimlerde aday olmaması için kendisi hakkında kendi partisinden bazı kişilerin dosyalar hazırlanıp gönderildiğini söyledi

“ALLAH ŞEYTANLAŞMIŞ İNSANLARIN ŞERRİNDEN BİZİ KORUSUN”

Başkan Yılmaz, “Birçok aday çıkacak bu seçimlerde, bu da gayet doğal. Hedefimiz bütün belediyeleri almak, il genel meclisinin de bütün üyelerini almak. Buna mecburuz. Her seçim zordur ama bu seçim yeni dönemin ilk seçimidir.  Burada hata yapmamak zorundayız. Birbirimize düşmemiz neticesinde önceden kaybettiğimiz ilçeleri, beldeleri de alamıyoruz. Lafa gelince hepimiz çok farklıyız. Özde beraberliği sağlayacağımız bir döneme girdiğimizi bilesiniz. Bolu merkezde de birçok aday olacaktır. Aday olacak insanlara saygı duymalıyız. Birden fazla aday olunca öne çıkma yarışı başlıyor. Onun için il başkanımızın da dediği gibi karalama çalışmaları başlıyor. Kendi ailemizi kötülemek için bütün gücümüzü kullanıyor muyuz?, kullandık mı?, bundan önce de oldu mu? Ne badireler atlatarak seçim kazandığımızı şöyle ifade etmek istiyorum. Bundan önceki belediye seçimlerinde en üstteki milletvekilimiz de dahil olmak şartıyla üç belediye başkan yardımcım maalesef CHP ile iç içe benim aday olmamam için ciddi kampanyalar yürüttüklerini, büyük dosyalar hazırladıklarını bilesiniz. Aday olmamam için bu dosyalar yetmezmiş gibi aday olduktan sonra seçilmemem için bütün güçlerini yine içimizdeki insanlar, arkadaşlar çaba sarf ettiler. Buna rağmen seçim kazanmak ne kadar zor biliyor musunuz? Bütün fesat yuvalarına rağmen seçimi kazanmanın neticesine ulaştık. Hep inancımızdan bahsederiz. Gerçekten inanıyorsak Allah birimize belediye başkanı olarak nasip ettiyse bunun önüne bir başkasının geçmesi mümkün mü? İnanıyorsak gerisi teferruattır. Allah bu süreçte bizi şeytanın şerrinden ve şeytanlaşmış insanların şerrinden korusun” diye konuştu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER