Bolu Gazetesi
 

Başkan yeni başkanları tanıttı

 
Başkan yeni başkanları tanıttı
28 Ağustos 2017 - 16:14 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Adil Esen’in istifasının ardından Merkez İlçe Başkanlığı görevine atanan Ahmet Eker ve Mudurnu İlçe Başkanlığı için aday olan İl Genel Meclisi Eski Üyesi Rıdvan Sevinçle birlikte basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda ilk konuşmayı yapan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, sözlerine hafta sonu tamamlanan üç kongreden bahsederek başladı. Merkez İlçe Başkanlığı görevine Ahmet Eker’in atanması ile ilgili konuşarak sözlerine devam eden Doğanay şöyle konuştu; “Kamuoyunda bildiği üzere Merkez İlçe Başkanımız Adil Esen görevden ayrılmıştı. Yapılan çalışmalar sonucunda Ahmet Eker, Kazım Konak ve Mehmet Çetin olarak üç isimin aday adaylıkları açıklandı. Genel merkez de yapılan toplantıların ardından daha önce de merkez ilçe yönetiminde bulunan Ahmet Eker kardeşimiz isminde mutabık kalarak Merkez İlçe Başkanı olması konusunda karar ortaya çıkmıştır.

Mudurnu İlçe Başkanımız Mehmet Arıkan yeni dönemde bayrak yarışını devredeceğini dile getirdi ve Mudurnu’da da böyle bir değişikliğe gittik. Mudurnu’da iki sefer yaptığımız çalışmalar sonucunda dokuz tane aday adayı ortaya çıktı bu adaylar üçe indi ve dün genel merkezde yapılan çalışmalar sonucunda Mudurnu’da da Rıdvan Sevinç ile yola devam etme kararı alınmıştır.”

Doğanay’ın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan AK Parti’nin yeni Merkez İlçe Başkanı Ahmet Eker ise şunları söyledi; “Genel merkezimiz başkan adayları konusunda bir mülakat yaptı, bu mülakat sonucunda da merkez ilçe başkanı olarak ta beni atadılar. Bu süreçte sayın il başkanımızın, belediye başkanımızın, milletvekillerinin ve teşkilatın tüm üyeleri bu konu da bana çok destek verdiler. Kendilerine çok teşekkür ederim.”

Toplantıda son konuşmayı Mudurnu İlçe Başkan Adayı Rıdvan Sevinç, “Mudurnu’da farklı bir partiden Belediye Başkanı arkadaşımız var. Bu dönem Mudurnulu hemşerilerime güveniyorum ve daha çok çalışarak, kapı kapı dolaşarak insan ayırt etmeden herkesi kucaklayarak, Mudurnu’yu bir AK Partili belediye olarak görmek istediğim için aday oldum. İnşallah bu konuda da başarılı olacağım. Genel merkezime de beni seçtikleri için teşekkür ederim.” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER