Bolu Gazetesi
 

Başkan üniversite öğrencilerine Bolu’yu gezdiriyor

 
Başkan üniversite öğrencilerine Bolu’yu gezdiriyor
22 Ekim 2018 - 12:28 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ilçede öğrenim gören üniversite öğrencilerinin Bolu’yu daha iyi tanımaları ve memleketlerine döndüklerinde Bolunun turizm elçileri olmaları için kültür gezileri başlattı.

Bilindiği üzere ilçede yaşayan kadınları il il gezdirerek sosyal belediyecilikte bir ilki gerçekleştiren Özbağ şimdide ilçede öğrenim gören üniversite öğrencilerine Bolunun turistlik alanlarını gezdiriyor.

Seben Belediyesi Kültür Gezileri kapsamında ilçede öğrenim gören 46 üniversite öğrencisi Yedigöller Milli Parkını gezdi. Bolunun en büyük turizm elçilerinin üniversite öğrencileri olduğunu dile getiren Özbağ, “Kültür Gezileri kapsamında ilçemizde yaşayan özellikle bayan ağırlıklı olmak üzere halkımızı ülkemizin güzelliklerini görmeleri için bir çok gezilere götürdük. Düşündük ki ilçemizde öğrenim gören üniversite öğrencilerimizde Bolunun güzelliklerini görsünler. Çünkü öğrencilerimiz öğrenimlerini tamamlayıp memleketlerine döndüklerinde insanlarına Bolu’yu anlatacaklar adeta Bolunun turizm elçiliğini yapacaklar. Bu sebeple öğrencilerimizi Bolunun tarihi ve turistlik mekanlarına götürüp ilimizi ilçelerimizi tanıtacağız. İlk gezimiz Yedigöllere oldu. Bundan sonrada bu geziler devam edecek” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER