Bolu Gazetesi
 

Başkan kadınlarla her hafta toplanıyor

 
Başkan kadınlarla her hafta toplanıyor
05 Kasım 2018 - 10:39 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Seben’de yaptığı başarılı çalışmalarla ilçe halkının gönlünde taht kuran Belediye Başkanı Süleyman Özbağ her hafta ilçede yaşayan kadınlarla toplantı yapıyor.

Bolunun en geri kalmış ilçesi iken yaptığı çalışmalarla Seben’de tarım, turizm ve üniversite yatırımları ilçenin kaderini değiştiren Belediye Başkanı Süleyman Özbağ her hafta ilçede yaşayan kadınlarla bir araya gelip onların sorunlarını dinleyip fikir alışverişinde bulunuyor.

Seben AK Parti Kadın Kollarınca organize edilen ve sadece ilçede yaşayan kadınların katıldığı ev toplantılarında Başkan Özbağ kadınlara yaptıkları çalışmaları anlatıp onlarla fikir alışverişinde bulunuyor. Her hafta düzenlenen bu toplantılara kadınlar büyük ilgi gösteriyor.

Kadınların her zaman baş tacı olduğunu ifade eden başkan Özbağ, “Yaptığımız çalışmalarımızda mutlaka halkımızın görüş ve fikirlerine başvuruyoruz. Özellikle kadınlarımızın fikirleri bizim için çok önemli. Bu sebeple Seben halkımızın talep ve beklentilerine bu ziyaretlerimizle daha hızlı şekilde cevap vermeyi amaçlıyor, yaptığımız projeleri anlatıp, yapacağımız çalışmalara yön vermeyi planlıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER