Bolu Gazetesi
 

Başkan 40 yılı deviren esnafı böyle onurlandırdı

 
Başkan 40 yılı deviren esnafı böyle onurlandırdı
31 Ekim 2018 - 10:49 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Seben Belediye Başkan Süleyman Özbağ ilçede 40 yılını dolduran esnaflara plaket vererek esnafları onurlandırdı.

İlçede faaliyet gösteren tüm esnaflara akşam yemeği veren Başkan Özbağ, 40 yıldır esnaflık yapanlarada plaket verdi. Düzenlenen yemeğe Kaymakam Muhammed Fatih Günlü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Ünalan, Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Selahattin Akkaya, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçede hizmet veren 90 esnaf katıldı.

İlçede 40 yıl ve üzerinde hizmet veren Hasan Erimiş, Sadettin Gülkaya, Mustafa Bakkal, Muzaffer Yılmaz, Metin Arıkoğlu, Naci Canbasoğlu, Saim Ünal, Zeki Gülen, Cemalettin Gökoğlu, Mehmet Kavak, Mehmet Ateş, Kemal Çelik, Şükrü Emre isimli esnaflara teşekkür plaketleri ve hediyeleri başkan Özbağ tarafından takdim edildi.

Süleyman Özbağ “Bu özel gecede davetimize katılan birbirinden kıymetli misafirlerimiz hoşgeldiniz. Bir yanımda bir ömrün yarısı denilebilecek yıllarını Seben halkına esnaf olarak hizmet vererek geçirmiş değerli büyüklerim, bir yanımda ise 10 yıl ,20 yıl,30 yıl ve mesleğe yeni başlamış nice 40 yılların adayı olacak diğer esnaf kardeşlerim…Hayırlı hizmetlerle dolu,kazançlarınızın bol bereketli olacağı nice yıllar diliyorum. İlçemize yapmış olduğunuz hizmetleri her zaman taktirle karşılıyoruz. Böyle küçük bir ilçede yıllarca ayakta kalabilmek, bu ilçeye ve ilçe insanına hizmet vermiş olmak büyük bir başarıdır”dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER