Bolu Gazetesi
 

Bakın Alaaddin Yılmaz neler söyledi

 
Bakın Alaaddin Yılmaz neler söyledi
01 Mayıs 2019 - 16:17 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Bolu Belediye eski Başkanı AK Partili Alaaddin Yılmaz, “Eğer 3 yerdeki, 2 ilçe ve 1 beldede bizde aday gösterilmemesine rağmen kazanmasının sorumlusu bensem ben yiğit olarak buradayım. İl Genel Meclisi’nin yarı yarıya kaybedilmesinin sorumlusu bensem “Ben ne büyük adammışım. Büyüklüğümle övünüyorum. Tek başımayım Allah’a binlerce şükür” dedi. 

AK Parti’de Bolu Belediyesinin kaybedilmesinin faturası eski Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a kesilirken, eski Başkan çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

“BEN NE BÜYÜK ADAMMIŞIM”

Alaaddin Yılmaz, Bolu’nun yerel seçimlerde tam anlamıyla alabora olduğunu belirterek, “Bolu’da belediye başkanlığı kaybedilmedi sadece. İl Genel Meclisi’nin yarı yarıya kaybı sağlandı. 2 tane ilçeyi daha kaybettik. 2 tane ilçede de bizden aday olmayı isteyip de, aday yapmadığımız için bizim karşımıza çıkıp kazananlar oldu. Hatta 3 yerde böyle oldu. Bu ne demektir, ‘Türkiye’nin her tarafında seçimlerde ufak tefek oynamalar olmuştur. Bolu alabora olmuştur. Eğer 3 yerdeki, 2 ilçe ve 1 beldede bizde aday gösterilmemesine rağmen kazanmasının sorumlusu bensem ben yiğit olarak buradayım. İl Genel Meclisi’nin yarı yarıya kaybedilmesinin sorumlusu bensem, ben ne büyük adammışım. Büyüklüğümle övünüyorum. Tek başımayım Allah’a binlerce şükür. Bundan sonra da böyle olacağım” dedi.

“TAYYİP BEY BENİ İYİ TANIR”

Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kızılcahamam’daki toplantıda Bolu ile ilgili söylediği sözlerle ilgili olarak da, “Eğer adayların karşısında pozisyon alanlar varsa bunlar utansınlar. Buradan beni kastettiğin ifade ediyorsanız. Tayyip Bey beni kastedecek kadar Alaaddin Yılmaz’ı tanımayan biri değildir. AK Parti’de herkes partiyi kullanmak için gelebilirler ama AK Parti’de herkes gider dün nasılsa bugün ben tek başıma Bolu sokaklarında dolaşacak yiğit bir Alaaddin Yılmaz’ım. Ben idealist adamım. Türkiye’de kaç idealist adam kaldı bunun hesabını verecekler versinler.” dedi.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER