Bolu Gazetesi
 

Bağcı ünlü iş adamlarını Bolu’ya getiriyor

 
Bağcı ünlü iş adamlarını Bolu’ya getiriyor
10 Şubat 2019 - 14:17 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Boluspor yönetim kurulu üyesi iş adamı Ferhat Bağcı dün oynanan Beşiktaş – Bursaspor maçı öncesi iş adamı Ethem Sancak ve Beşiktaş yönetiminin önemli ismi Umut Güner’le bir araya gelerek Bolu ve Boluspor’u konuştular.

İstanbul iş ve siyaset dünyasının yakından tanıdığı Bolulu işadamı Boluspor yönetim kurulu üyesi Ferhat Bağcı  Beşiktaş – Bursaspor maçı öncesi iş adamı Ethem Sancak ve Beşiktaş yönetiminin önemli ismi Umut Güner’le bir araya gelerek Bolu ve Boluspor’u konuştular. Umut Güner ve Ethem Sancak’ı Bolu’ya davet eden Bağcı’nın davetini kabul eden 2 önemli isim önümüzdeki günlerde Bolu’ya gelecekler.

Ethem Sancak ve Umut Güner’le oldukça sıkı dostluğu bulunan Ferhat Bağcı, “İstanbul’da ilimizi tanıtmak, iş adamlarını ilimize yatırım yapmaları için, Boluspor’a destek olmaları için sık sık ziyaret ediyorum. Ethem Sancak ve Umut Güner’le de Beşiktaş Bursaspor maçı öncesi bir araya geldik. Maçı da beraber izledik. Onları Bolu’ya davet ettim. Bu ay içerisinde Bolu’ya geleceklerine söz verdiler. Özellikle Boluspor’a ellerinden geldiğince destek olacaklarını söylediler. Bolu’ya yatırım yapmaları konusunda da kendileriyle görüşmem oldu.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER