Bolu Gazetesi
 

AK Partili başkandan dikkat çeken paylaşım

 
AK Partili başkandan dikkat çeken paylaşım
08 Ocak 2017 - 23:24 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

AK Pati Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel kendine ait sosyal medya hesabından çok dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Sönmezel 15 Temmuz darbe girişimin hemen ertesi günü AİBÜ’de görevli bir öğretim üyesinin sosyal medyada paylaştığı iletiyi kendi sayfasında paylaşarak, “AİBÜ’de FETÖ ne zaman bitecek ?” diye tepki gösterdi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel kendine ait sosyal medya hesabından AİBÜ’de görev yapan Yrd. Doç. Dr. Cengizhan Yıldırım’ın, 16 Temmuz tarihinde, “Bu asker kendini hiç yenilememiş, bildiri direk Evren’den alınmış. Bu devirde köprü havaalanı kapat internet açık” şeklinde yazdığı iletiyi paylaştı.

Sönmezel, yaptığı bu paylaşımın üstüne, “Hala Aibü’de hocalığa devam ediyor bunu yazan. 16 temmuzda yaptığı paylaşıma bakar mısınız? Aibü’de Fetö ne zaman bitecek?” şeklinde ileti yazarak tepki gösterdi.

 

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 4 Yorum )

 • Vehbi ;

  Gereken hemen yapılmalı.

  8 Ocak 2017 23:33
 • Recep Basibüyuk ;

  Darbe yanlisi fetöcü kim varsa yargilanmali

  8 Ocak 2017 23:33
 • son Hain bükücü ;

  Cengizhan Denen Fetöcü Hain yüce milletimiz Bunu. Hesabını sana sorar böyle bil o Ağ Babalarına da Söyle Ya herro Ya merro adam Ol adam darbeci Hain kimbilir ne imamı Aibü Yönetimi Bu adama Sahip Çıkıyor Bu Şahısa Kim sahip çıkıyorsa Bilin ki Oda Fetöcü Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe

  8 Ocak 2017 23:37
 • Aibü lü ;

  Bu adam bana dersmi verecek. Bunun yetiştirdiği öğrenciden ne hayır gelir.

  8 Ocak 2017 23:38
Etiketler :
AsEvi-Yatay2