Bolu Gazetesi
 

AK Parti tam kadro sahada

 
AK Parti tam kadro sahada
13 Haziran 2018 - 11:30 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Çiftçisinden emeklisine kadar tüm kesimler AK Parti’yle yola devam diyor

“Güçlü meclis, güçlü Türkiye” sloganıyla yeni dönem için destek isteyen AK Parti, esnafından çiftçisine, memurundan ev hanımına kadar tüm kesimlerden büyük destek görüyor!

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala vatandaşlar tercihini AK Parti’den yana kullanıyor.

Seçim çalışmalarını Aktaş, Akpınar, Köroğlu ve Çıkınlar Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyareti ile sürdüren AK Parti Milletvekili Adayları Arzu Aydın, Fehmi Küpçü ve Metin Vural, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a istedi.

4 mahallede esnafından işçi ve memura, ev hanımından emeklisine kadar farklı kesimlerden birçok vatandaş, 16 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye’nin elde ettiği kazanımları unutmadıklarını belirterek 24 Haziran’da AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan ile yola devam edeceklerini belirttiler.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER