Bolu Gazetesi
 

AK Parti kongrelerde gövde gösterisi yaptı

 
AK Parti kongrelerde gövde gösterisi yaptı
18 Eylül 2017 - 12:54 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

Ak Parti Bolu teşkilatında hafta sonu Gerede ve Göynük kongrelerini yaptı. Yoğun katılımın olduğu kongreler adeta bayram havasında geçti. Geredede ilçe başkanlığına Ali Şafak’la Göynükte ise Mehmet Demiröz’le devam edildi.

GEREDEDE BAYRAM HAVASI

Melih Gökçek Kongre Salonu’nda düzenlenen AK Parti Gerede İlçe Kongresine, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı 22 ve 23. Dönem Afyon Milletvekili Ahmet Koca, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. Yoğun katılımın olduğu kongre adeta bayram havasında geçti. Büyük bir coşkunun yaşandığı kongrede Gerede ‘Ali Şafak’la yola devam’ dedi.

GÖYNÜKTE DEMİRÖZ GÜVEN TAZELEDİ

Göynük İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresine Milletvekili Fehmi Küpçü, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, , İlçe ve Belde Başkanları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri ve de çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay Göynük İlçe Başkanlığı kongresinde parti teşkilatına bir konuşma yaptı. Doğanay, “Bu günün bir önemi var. Bu günün önemi de şudur. Eğer bu gün burada Göynük’te kongremizi yapıyor isek ülkemizde refah içinde, kendi sınırlarımız içinde milletçe beraber yaşıyor isek bu işin demokrasinin önden gidenleri vardı. O önden gidenlerden bir tanesi de bana göre AK Parti’nin bu günlere gelmesinde de bu milletin birlik olmasında, beraber olmasında da 15 Temmuz’u yaşatmasında da ana unsur ana temel unsur Adnan Menderes’tir. Demokrasi şehididir” dedi.

‘Önden gidenler önemlidir, görev yapıyorsak önden gidenlerin sayesindedir’ diyen Doğanay, “AK Parti bir yol hikâyesidir. AK Parti’nin kaderiyle Türkiye’nin kaderi birleşmiştir. O birleşimi sağlayan da 2001 yılında “Yeter artık söz milletindir” diyerek yola çıktığında bir avuç erdemli arkadaşıyla birlikte yola çıktığında kimse yok mu denildiğinde gerekse Bolu’da gerekse Göynük’te bu işin önden gidenleri vardı. Önden gidenler önemlidir. O önden gidenlere her zaman sevgimizi, saygımızı ve aynı zamanda muhabbetimiz göstermek zorundayız. Çünkü bugün görev yapıyorsak, bugün onların sayesindedir.” diye konuştu İl Başkanı Doğanay, Osmanlı’dan bu yana bedel ödediklerini ve bedel ödemeye devam ettiklerini dile getirerek;“Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Zor bir bölgede yaşıyoruz. Bulunduğumuz coğrafyada yaşamamızın bedellerini de Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu günden bu güne kadar Osmanlı’dan bu güne kadar hep bedel ödedik, hep bedel ödemeye de devam ediyoruz. İnşallah bizlerin bu birlikteliği, yol arkadaşlığı, dava arkadaşlığı AK Parti davasına sahip çıkmamız devam ettiği sürece ve bizlerin başında da kendimizin şanslı olduğu düşünüyorum. Başımızda Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider var. Onun sayesinde siyaset yapıyoruz, onula birlikte yol alıyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER