Bolu Gazetesi
 

15 senelik ortaklıkları sona erdi

 
15 senelik ortaklıkları sona erdi
07 Kasım 2018 - 12:13 'de eklendi.
MAZI LOUNGE

2003 yılından bu yana Vizyon Avukatlık Bürosunda ortaklık yapan Avukat Mehmet Emin Güz ve Avukat Yüksel Gültekin’in ortaklıkları sona erdi.

Avukat Mehmet Enin Güz sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Eylül 2003 yılında Sevgili Meslektaşım, Dostum Av.Yüksel Gültekin ve Av Durmuş Tunç ile birlikte kurduğumuz Vizyon Avukatlık Bürosu ortaklığına yaptığımız istişareler neticesinde son vermiş bulunuyoruz. Yeni Adliye yanında Aşağısoku Mahallesi, Çataklı Sokak,No :1 Daire:4 adresinde Değerli Meslektaşım Av.Behiye Özkan ile kurduğumuz Güz Hukuk Bürosu olarak dün itibariyle çalışmaya başladık. Hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan, telefonla arayarak manevi desteğini esirgemeyen, sosyal paylaşım sitesinden iyi dileklerini bildiren tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar acı tatlı günleri birlikte yaşadığımız Sevgili Yüksel Gültekin Bey’e ve Kardeşim Durmuş Tunç Bey’e teşekkür ediyorum.Mutlu ve başarılı bir çalışma hayatı geçirmelerini temenni ediyorum. Selam ve dua ile”

Mehmet Emin Güz bundan sonra Güz Hukuk Bürosu olarak Yeni Adliye yanında Aşağısoku Mahallesi, Çataklı Sokak,No :1 Daire:4 adresinde hizmet verecek.

HABER HAKKINDA YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Etiketler :
AsEvi-Yatay2
mobil(1)
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER